loader image

avukat kurumsal kimlik tasarımı

örnek kurumsal kimlik tasarımlarımızı detaylı incelemek için seçtiğiniz logonun üzerine tıklayın !

HUKUK BÜROSU KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

Bir kurumun temel tasarım adımı (kurum kimliği) logosu ve renkleridir. Profesyonel bir şekilde tasarlanan logo ve renkler, işletmenizle ilgili olumlu bir ilk intibayı uyandıracaktır. Bu çalışma işletmeye ait tüm alanlarda (kartvizit, klasör, notluklar, dosyalar, katalog, broşür, web sitesi, sosyal medya postları vb… ) kullanılacağından, çok önemlidir. Kurumsal kimlik tasarımlarımızla müşteri istek ve  görüşlerini  ön planda tutarak profesyonel hizmet sunmaktayız.

Kurumsal kimlik çalışmaları sektörel farklılıklar içerir. şu demek oluyor ki her marka için aynı kurumsal kimlik tasarımı oluşturulmaz. Markaların ihtiyaçları burada kurumsal kimlik tasarımına yön verse de tam bir kurumsal kimlik çalışmaları arasında şunlara yer verebiliriz.

Marka ismi
Markanın ismi aslen kurumsal kimliğin başlangıcıdır. Marka adını logo tasarımı takip eder.
Logo kurumsal kimlik çalışmasının mihenk taşıdır. Logo tasarımının font ya da sembollü tasarlanmasından sonraki süreçte logonun doğru kullanımı, logonun hatalı kullanımı, logonun renk paleti, siyah ve beyaz kullanımını kurumsal kimlik içerisinde yer almıştır.
Font Kullanımı – Kurumsal Yazı Tipi kullanması Markanın kendine özgü fontu, bu fontun ailesi ve kullanımı kurumsal kimlik içerisinde yer verilmiştir.

Kartvizit
Kartvizit tasarımınız marka isminizin, logonuzun, bilgilerinizin kurumsal kimliğinize seçilen kurumsal yazı tipi kullanımı ile uygun bir halde yansıtılmasıyla oluşturulur.Feryal reklam olarak, avukat kartvizit tasarımı yaparken en önem verdiğimiz konu logoyu vurgulayan sade ve şık tasarımlardır.Dilerseniz bizimle iletişime geçerek avukat kartvizit örneklerimizi inceleyebilirsiniz.

ANTETLİ KAĞITLAR
Antetli kağıt özellikle kuruluş içi ve kuruluş dışı yazışmalarda kullandığınız bir kurumsal kimlik öğesidir. Antetli kağıt;  logo,web sitesi ve  iletişim bilgilerini içerir. Avukatlara özel olarak udf formatlı antetli kağıt tasarımı pdf ve word formatıyla birlikte tasarım dosyamızın içinde yer almaktadır.

ZARFLAR
Poşet zarf, pencereli ve penceresiz zarf tasarımları kurumsal kimlik tasarımının içerisinde yer verilmiştir.

CEPLİ VE TELLİ DOSYALAR
Avukat Büro dosyası ve Avukat müvekkil dosyası; hukuk Bürosu içinde sıkça kullanılan dosyalar ,cepli dosya ve telli dosya olarak ,ayrıca içerikli dosya ve boş dosya olarak kurumsal kimlik  öğeleri içinde yer almıştır.

Tıklayarak Bizi Arayın!